Najnowsze Audi A5 2.0 TDI Common-Rail 177 KM na hamowni MAHA podczas tuningu poprzez sterownik DPPMasz najnowsze Audi z silnikiem 2.0 TDI, 3.0 TDI czy 4.2 TDI Diesel Common-Rail DPF na gwarancji to właśnie informacja dla Ciebie!

 

W tych silnikach z powodzeniem wykonujemy zwiększenie mocy mimo najnowszych blokad anty-tuningowych wykorzystując zdolność indywidualnej regulacji mocy i momentu poprzez sterownik zewnętrzny DPP.

 

Dzięki temu ten całkiem nowy egzemplarz Audi A5 2.0 TDI 177 KM zyskał 33 KM więcej i 63 Nm więcej. Polepszyła się znaczącą dynamika silnika w całym zakresie obrotów, uległa poprawie reakcja silnika na naciśnięcie pedału gazu.

 

Skład mieszanki paliwo-powietrze został tak ustawiony aby zakres temperatur i warunki dla filtra DPF pozwalały na bezpieczną pracę. Przyspieszenie do „setki” po tuningu jest aż o 1.1 sekundy lepsze.

 

Co więcej sterownik zewnętrzny DPP Multichannel montowany za pomocą 4-rech fabrycznych złączy po odpięciu sprawia, że samochód dla ASO jest w 100% seryjny. Brak śladu tuningu.

 

W przypadków silników 3.0 Tdi przyrosty oscylują w zakresie ok. 40-45 KM i ok. 80 Nm wiecej, w przypadku 4.2 Tdi ok 45-50 KM i 75-90 Nm więcej!

 

W przypadku tych silników skorzystać z usługi zarówno zakupując sterownik DPP Multichannel wysyłkowo do samodzielnego montażu jak i z montażem, pomiarami na hamowni MAHA LPS 3000 4x4 i indywidualną optymalizacją u nas. Więcej informacji - kontakt

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.