Chip Tuning silników 3.0 TFSI V6 marki Audi na gwarancji!Kolejna nowość na rynku polskim, chip tuning przez sterownik zewnętrzny DPP Plug & Play specjalne generacji PERFORMANCE dla silników 3.0 TFSI V6 marki Audi - VW. Możliwość modernizacji tych silników jest kolejnym krokiem naprzód zespołu i rozszerzenia naszej oferty o sterowniki typu PERFORMANCE, gdyż zastosowany system obsługuje także korekty w fazach rozrządu.

 

Co więcej przy tym silniku wyposażonych w doładowanie mechaniczne (Kompresor) nie ma potrzeby zmiany przełożenia kompresora (koła) jak potrafią wymagać firmy które nie poznały prawdziwych potrzeb i możliwości tego silnika.

 

Zatem oprócz poprawy mocy i momentu która to oscyluje na poziomie ok. 50-52 KM i ok. 65-70 Nm. więcej dochodzi wręcz oszałamiającą poprawa dynamiki w pełnym zakresie obrotów. System DPP PERFORMANCE pozwala na wykonanie ustawień potrzebnych dla konkretnego egzemplarza co daje możliwości dostosowania charakterystyki w zależności od potrzeb.

 

Ta opcja jest oczywiście dostępna dla samochodów nowych mających gwarancje, gdyż po odpięciu sterownika samochód jest w 100% odbierany jako seryjny. Czas wykonania tuningu ok. 6-7 godzin wraz z pomiarami i regulacją. Więcej informacji prosimy o kontakt z nami - kontakt

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.