Chip Tuning silników 3.0 TFSI V6 marki Audi na gwarancji!
Chip Tuning silników 3.0 TFSI V6 marki Audi na gwarancji!
Kolejna nowość na rynku polskim, chip tuning przez sterownik zewnętrzny DPP Plug & Play specjalne generacji PERFORMANCE dla silników 3.0 TFSI V6 marki Audi - VW. Możliwość modernizacji tych silników jest kolejnym krokiem naprzód zespołu i rozszerzenia naszej oferty o sterowniki typu PERFORMANCE, gdyż zastosowany system obsługuje także korekty w fazach rozrządu.

 

Co więcej przy tym silniku wyposażonych w doładowanie mechaniczne (Kompresor) nie ma potrzeby zmiany przełożenia kompresora (koła) jak potrafią wymagać firmy które nie poznały prawdziwych potrzeb i możliwości tego silnika.

 

Zatem oprócz poprawy mocy i momentu która to oscyluje na poziomie ok. 50-52 KM i ok. 65-70 Nm. więcej dochodzi wręcz oszałamiającą poprawa dynamiki w pełnym zakresie obrotów. System DPP PERFORMANCE pozwala na wykonanie ustawień potrzebnych dla konkretnego egzemplarza co daje możliwości dostosowania charakterystyki w zależności od potrzeb.

 

Ta opcja jest oczywiście dostępna dla samochodów nowych mających gwarancje, gdyż po odpięciu sterownika samochód jest w 100% odbierany jako seryjny. Czas wykonania tuningu ok. 6-7 godzin wraz z pomiarami i regulacją. Więcej informacji prosimy o kontakt z nami - kontakt

Kontakt Motul