Mazda CX7 2.3 DiSi Turbo po tuningu
Mazda CX7 2.3 DiSi Turbo po tuningu
Z uwagi na nasze doswiadczenie w modernizowaniu najnowszej generacji samochodów zostały opracowane konkretne rozwiązania które pozwalaja Mazdzie CX7 2.3 DiSi Turbo stać sie jeszcze dynamiczniejszą. Modernizacje w formie Chip Tuning Super VIP wykonujemy zarówno w silnikach ze skrzynia manualna jak i ze skrzynia automatyczną. W przypadku egzemplarzy ze skrzynią automatyczną...

dokonujemy także poprawy ustawień pracy skrzyni jak i nawet opcjonalnie możemy odblokować limiter predkości.

Przyrosty po tuningu w formie wykonania indywidualnie nowego oprogramowania - Chip Tuning Super VIP ok 40-50 KM w przypadku wersji z manualna skrzynia biegów, natomiast w przypadku egzemplarza ze skrzynia automatyczna i nominalną moca 244 KM nawet 60-70 KM (silnik seryjnie jest mocniej zblokowany)

Tutaj mozna zapoznać się z filmikiem ukazującym jak przyspiesza Mazda CX7 2.3 DiSi Turbo wersja amerykańska po tuningu Chip Tuning Super VIP, która wcześniej (seryjnie) dysponowała przyspieszeniem 0-60 mil 11,9 sekundy, a teraz jedynie w 8 sekund.Dodatkowym atutem naszego tuningu jest zmniejszenie apetytu na paliwo średnio na poziomie 1-3 litry na 100 km.

Cała modernizacja wykonywana jest we wsparciu o pomiary na hamowni mocy i momentu, pomiary elastyczności i przyspieszeń jak i np: pomiary składu mieszanki AFR.

Z modernizacji można skorzystać w naszej centrali w Opolu.

Wiecej informacji?


To skontaktuj się z naszym ekspertem i zapytaj o efekty jakie uzyskasz w swoim samochodzie - kontakt

Kontakt Motul