Załoga 44tuning Rally Team Robert Halicki (z prawej) i Tomasz Tkacz (z lewej) na najwyższym stopniu podium!
Załoga 44tuning Rally Team Robert Halicki (z prawej) i Tomasz Tkacz (z lewej) na najwyższym stopniu podium!
Na uroczystej Gali Sportu Samochodowego która odbyła się w Warszawie gdzie obecni byli wielcy tego sportu jak Krzysztof Hołowczyc, aktualni Mistrzowie Polski Kajetan Kajetanowicz z Jarkiem Baranem, aktualny Mistrz Świata Pilotów Maciej Baran czy były nasz wielki skoczek a teraz kierowca Adam Małysz rozdano puchary za rajdowy sezon 2013.

 

Właśnie tam "nasze chłopaki" w składzie Robert Halicki (kierowca) i Tomasz Tkacz (pilot) odebrali puchary za sezonowe zwycięstwo w rajdowym Pucharze Polski w klasie RPP5. Sukces smakuje tym lepiej, że to pierwszy pełny sezon Roberta Halickiego jako kierowcy w rajdach, a dla Tomka Tkacza to do tej pory najwyższe sezonowe trofeum.

 

Przebieg sezonu pokazał, że zarówno załoga jak i mechanicy dali z siebie wiele stając w pełni ponad tym co planowane co zaowocowało tak wspaniałym sukcesem sportowym dla załogi jak i technicznym dla mechaników czy firmy.

 

Dziękujemy zatem wszystkim którzy nam kibicują, wspierają i zapraszamy na nadchodzący sezon 2014. Oby był on conajmniej taki szcześliwy jak 2013 czy lepszy. Życzymy wszystkim jak i sobie aby nasza załoga stanęła na najwyższym stopniu podium w nadchodzącym sezonie, tzarówno w klasyfikacji Generalnej jak i klasie.

Kontakt Motul