Optymalizacja i zwiekszenie mocy w ciągnikach New Holland z Ad-Blue dostępna już u nas od stycznia 2012Jak przystało na firmę która ma największe doświadczenie w zakresie optymalizacji mocy w Polsce już od stycznia 2012 wprowadzamy u nas opcją optymalizacji mocy nowych ciągników marki New Holland w których silnik jest wyposażony w system Ad-Blue.

 

Półroczne testy w naszym ośrodku badawczym zakończyły się pomyślnie i rolnicy którzy musieli zakupić ciągniki z systemem dopalania spalin mogą już ze spokojem patrzeć w nowy rok. Dla rolników mających te nowe ciągniki na gwarancji opracowany został najnowszej generacji sterownik zewnętrzny DPP Multichannel Agri ...

 

umożliwiający oprócz bezinwazyjnego montażu możliwość wykonywania indywidualnej optymalizacji ustawień dla konkretnego ciągnika.

 

Poprzez ten system sterujemy zarówno pracą układu paliwowego jak i doładowania ustalając zarazem korzystniejszy skład spalin, optymalniejszy wtrysk paliwa i moment obrotowy. Dzięki temu silnik pracuje lżej mając większą siłę już przy niższych obrotach co pozwala oszczędzać ok. 15 -20 % paliwa!

 

System DPP Multichannel Agri został opracowany na odpowiedź producenta który coraz częściej zabezpiecza przed zwiększaniem mocy nowe ciągniki. System DPP Multichannel Agri w pełni współpracuje z fabrycznym komputerem i jest odbierany przez niego jak seryjny element ciągnika nadając mu płynnie optymalniejszy moment obrotowy oraz moc.

 

W przypadku odłączenia systemu ciągnik powraca do ustawień seryjnych będąc odbierany przez serwis jak 100% seryjny ciągnik. Więcej informacji prosimy o kontakt z działem technicznym – kontakt