Ciągnik John Deere seri 6 podczas pomiaru mocy WOMSeryjnie ciągniki John Deere z serii „6” z silnikami czterocylindrowymi wielokrotnie mają poprzez normy zblokowaną siłę, aby wykonać dany zakres prac potrzebują większych obrotów, więcej czasu i niestety spalają zbyt dużo.

 

 Okazuje się, że wykonanie optymalizacji mocy  u nas w ciągniku John Deere 6130 wraz z jej zwiekszeniem o ok. 25-30KM pozwala na wydajniejszą pracę w bezpiecznym zakresie dla ciągnika. Pan Remigiusz z mazowieckiego zyskuje aż 700 zł na godzinę dzięki możliwości wykoszenia aż 2 ha na godzinę więcej niż wcześniej.

 

Dodatkowo w innych pracach pracuje ciągnikiem znacznie łatwiej, już od 1250 obrotów dysponuje pełną siłą czyli większym momentem obrotowym pozwalając na oszczędności paliwa ok. 15%.

 

pdfWykres z hamowni John Deere 6130 - zwiększenie i optymalizacja mocy

 

 Wszystkie regulacje przy tym ciągniku zostały wykonane wraz z całą diagnostyką komputerową, pomiarami mocy z uzyciem najnowoczesniejszego sprzetu jaki jest dostepny na rynku światowym.

 

Ponadto Pan Remigiusz otrzymał 2 lata gwarancji na wykonane elektronicznie zwiększenie mocy. Po więcej informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami - kontakt