Pomiar na hamowni WOM przed i po pełnym pakiecie z technologią MyNano - ciągnik rolniczy New Holland T7.165S

Znacznie wyższa sprawność to cenniejsze 💪 niż samo zwiększenie mocy i momentu obrotowego.

✅Dlatego wykonanie pełnego pakietu w technologii MyNano daje lepsze rezultaty i co istotne, przyczynia się do zmniejszenia strat własnych 👉czego nie da się uzyskać samym chip tuningiem 🤷‍♂️

 

Test oleju po pełnym pakiecie z technologią MyNano - ciągnik rolniczy New Holland T7.165S

Wersja seryjnie dysponująca mocą ok 150 KM a po pełnym technicznie pakiecie ze zmniejszeniem negatywnych zjawisk (silnik) w technologii MyNano dysponuje mocą prawie 215 KM na silniku, mając znacznie wyższą sprawność i mniejsze obciążenie niż seryjnie. 

✅Dodatkowo jak w przypadku tego ciągnika NH T7.165s krzywe mocy i momentu obrotowego 👉"jak namalowane" bo silnik znacznie precyzyjniej wykonuje parametry zadane (seryjnie i po dodatkowym zwiększeniu osiągów) 😊 Ponadto sprawność na tyle wzrosła a obciążenie silnika zmalało, że zużycie paliwa już na biegu jałowym obniżyło się do poziomu dla wielu niewiarygodnego czyli 1.65 litra oleju napędowego na godzinę. 
 
New Holland T7.165 po pakiecie MyNano - bardzo niskie zużycie paliwa  

🚩 czego nie doświadczy się w serii czy po samym chip tuningu 🤷‍♂️ między innymi z powodu seryjnie występującej nadmiernej pulsacji w układzie wtryskowym czy znaczącym, wewnętrzny stratom poprzez zjawisko nadmiernego tarcia. 

 
✅ P. S chyba sami konstruktorzy tego silnika nie spodziewali się, że można uzyskać np. tak płynne krzywe mocy, momentu obrotowego.
 
Pomiar na hamowni WOM przed i po pełnym pakiecie z technologią MyNano - ciągnik rolniczy New Holland T7.165S
 
👉Zarazem to wszystko możliwe dzięki klientom otwartym na efektywniejsze i przełomowe rozwiązania 🤝

Po więcej informacji na temat pełnych technicznie pakietów w technologii MyNano do ciągników i maszyn rolniczych pakiety Power Economy Agri & Truck a następnie do bezpośredniego kontaktu z nami - kontakt