Wnętrze w pełni wyposażonego profesjonalnego wozu technicznego a w nim Robert HalickiJuż od maja nasze usługi wykonujemy we wsparciu o zaplecze techniczne które zapewnia nam najnowszy wóz techniczny. Jest on wyposażony w niezależne źródła prądu pozwalające na pracę w miejscach bez stałego napięcia np.: podczas prac polowych przy kombajnach czy też w momencie braku takiego zasilania w miejscu postoju maszyn, gdyż posiada nawet agregat prądotwórczy. Ponadto dysponujemy stosownymi narzędziami diagnostycznymi celem zweryfikowania stanu ciągnika jak zespół diagnostyki elektronicznej, zespół pomiaru temperatur ważnych punktów pracy silnika. W celach serwisowych posiada nawet na pokładzie kompresor celem oczyszczenia różnych elementów mocno zabrudzonych czy zapylonych np.: filtra powietrza...

 

Obsługa techniczna za to w warunkach wysokiego poziomu bezpieczeństwa i kultury pracy umożliwia wykonywać modernizację wymagającej nawet specjalistycznej ingerencji w sterownik. Całe to zaplecze techniczne daje rolnikowi bezpieczeństwo naszych prac przy jego ciągniku, a warunki sprzyjają skupienie się naszej obsługi na odpowiednim wykonaniu regulacji ciągnika.

 

Podczas pracy...

Dlatego możemy śmiało dodać, iż ze względów zaplecza technicznego, wiedzy technicznej, zrozumieniu potrzeb danej maszyny czy technologii programowej jak i co ważne efektów optymalizacji mocy jesteśmy firmą działającą na najwyższym światowym poziomię. Dołączając najdłuższe doświadczeniem w Polsce w zakresie programowej modernizacji maszyn rolniczych stawia nas jako lidera w tej branży.

 

Na naszą usługę elektroniczną dajemy 2 letnią gwarancję jak i przekazujemy informacje jak eksploatować ciagnik majacy większą moc celem optymalnego i bezpiecznego wykorzystania wiekszej mocy. Słuzymy także pomocą techniczną przy wyborze ciagników przed ich zakupem, w zakresie korzystania ze środków chłodniczych czy smarnych jak i w kwestii jakości spotykanych paliw.

 

Zatem im szybciej się zdecydujesz na optymalizację mocy swojego ciągnika u nas, tym wiecej zyskasz poprzez lepiej pracujący ciągnik oraz znaczące oszczędności paliwa.

 

Woż techniczny wraz z hamownią przy modernizacji ciągnika John DeereMasz więcej pytań, maszz ciągnik na gwarancji, a może chcesz porozmawiać z rolnikami którzy skorzystali z naszych usług?

 

Dlatego jeżeli masz ciągnik rolniczy, kombajn po czy jeszcze na gwarancji, masz problem z niską mocą czy zbyt dużym spalaniem to możesz już teraz skorzystać z profesjonalnej diagnostyki, pomiarów jak i optymalizacji mocy u nas.

 

Więcej informacji, chcesz porozmawiać z rolnikami którzy skorzystali z naszych usług, masz więcej pytań – to skontaktuj się z nami a przekażemy Tobie kontakt - kontakt

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.