Ciagnik Case podczas pomiarów i optymalizacji mocyNa wydajność traktora czy jak kto woli ciągnika rolniczego (maszyny rolniczej) wpływa wiele czynników, np: siła uciągu. Jednakże jednym z ważniejszych czynników który ukazuje się podczas jego codziennego użytkowania jest moc jak i szczególnie potrzebny dobry moment obrotowy. Ponadto ważnym jest także zuzycie paliwa które w rzeczywistości jest wyższe niż ukazują foldery. Tutaj trzeba zaznaczyć iż producenci dobrze zdając sobie sprawę z tego faktu, wypuszczają kilka rodzai mocy mimo tego samego silnika, oczywiście im mocniejszy tym znacznie droższy. Jest to zrozumiałe, jednakże kiedy chcąc uzyskać dopłatę do zakupionego sprzętu często trzeba było wybrać słabszy ciagnik w stosunku do potrzeb ...


 

Dlatego u nas można już teraz skorzystać z profesjonalnego zwiekszenia mocy w maszynach marek Fendt Clase Caase Deutz John Deere Valtra New Holland Same Massey Ferguson i innych.

W związku z tym możesz być spokojniejszy gdyż poprzez nasze doświadczenie w kwestii wzmacniania ciagników (traktorów), kambajnów i innych maszyn rolniczych możesz zakupić słabszy model i wykonać u nas profesjonalną optymalizację mocy

Wszystko odbywa się u nas poprzez sprawdzony i profesjonalny sposób, czyli wykonanie dla potrzeb konkretnego egzemplarza nowego korzystniejszego oprogramowania poparte badaniem na hamowni (WOM) przed i po, analizą spalin AFR oraz wykonaniem ustawień potrzebnych konkretnie dla tego egzemplarza.

Ponadto zanim wsprowadzamy jakie kolwiek modernizacje dla klientów, funcjonalność jest sprawdzana w naszym ośrodku badawczym w Austrii, gdzie wielu rolników korzysta ze zwiększania mocy w maszynach rolniczych.

Dlatego poprzez nasze doświadczenie coraz więcej rolników przed dokonaniem zakupu kontaktuje się z nami aby dowiedzieć się z jakim silnikiem zakupić nowy ciągnik, jaki posiada duże rezerwy celem wykorzystania ich jedynie w części w bezpieczny sposób.

Pomiar mocy traktora za pomoca specjalistycznej hamowniPoprzez naszą sprawdzoną technologię wykonujemy także takie modernizacje dla rolników mających ciągniki nowe na gwarancji.

Czasami wrecz zdarza się nam "ratować" rolnika z opresji zakupionego zbyt słabego ciągnika, którym to praca w polu z seryjną mocą była uciążliwa i powodował duże zyżycie paliwa.

Proszę sobie wyobrazić kiedy to ciągnik dopiero po roku od zakupu, dopiero po tuningu przez nasz zespół może wjechać na ciężkie pole i zacząć normalnie orać i uzyskiwać przyzwoite spalanie.

Takie zadowolenie takiego gospodarza jest bezcenne, gdyż nam zależy na zadowolonych rolnikach którzy przyślą nam kolejnych klientów.

Dlatego jeżeli masz ciągnik czy inna maszynę rolnicza to skontaktuj się z naszym ekspertem i zapytaj o profesjonalnie zwiększenie mocy właśnie dla Ciebie - kontakt.