wywiad gość specjalny Marek Krzyżaniak współtwórca testu oleju silnikowegoZapraszamy do zapoznania się z obszernym wywiadem (część 1 oraz część 2) z współtwórcą testu oleju, Panem Markiem Krzyżaniakiem, który posiada obszerną wiedzę praktyczną, teoretyczną, naukową w zakresie środków smarnych. W trakcie całego wywiadu, podzielonego na kilka części, można dowiedzieć się prawdy dotyczącej funkcji oleju w silniku, możliwości wykonania samodzielnego testu oleju, przyczyn szybszego degradowania oleju jak i prawdy o interwałach wymian oleju.

Do tego w kolejnych odcinkach będzie można dowiedzieć się jakie problemy miał Pan Marek w swoim nowym samochodzie, co wspólnego z tymi problemami miało zjawisko samozapłonu LSPI (Low Speed Pre Ignition) oraz jakie efekty dał w jego samochodzie pakiet LSPI/SPI & Friction Solution. Przy okazji będzie można dowiedzieć się wiecej o efektach jakie daje nanotechnoogia Panther P52, czy płukanie silnika przed wymianą oleju jest potrzebne oraz czy bez chip tuningu można faktycznie podnieść moc silnika. 

Dostępny już teraz 2 odcinek, ponizej również odcinek 1


Część 2 - test oleju, płukanie silnika i co się dzieje jeżeli nie płuczemy silnika przed wymianą oleju, wstęp do stosowania dodatków - nanotechnologii 
 

Część 1 - test oleju w silniku, funkcje oleju, interwały wymiany oleju oraz dlaczego w oleju powstaje kwas siarkowy i co powoduje 
 

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.