Optymalizacje i zwiększanie mocy w najnowszych ciągnikach New Holland i Case z systemem SCR AdBlueMasz ciągnik marki New Holland czy Case z systemem SCR i AdBlue, a może właśnie taki ciągnik kupujesz albo chcesz kupić? To właśnie informacja dla Ciebie. Wprowadzamy długo oczekiwaną opcję zwiększania i optymalizacji mocy programowej w ciągnikach silnikami Common-Rail NH 3.400, 4.485 , 6.728 i Cursor 9 (8.7CR) oraz na systemie pompowtryskiwaczy Cursor 13 (12.9 Unit Injection) które posiadają najnowszy sterownik Bosch EDC7 Tier 4a.

 

Dlatego teraz możesz skorzystać z pełnej optymalizacji programowej w tych najnowszych ciągnikach marki New Holland począwszy od serii nowe T5 Tier3 poprzez T6 SCR i T7 SCR oraz także T8 i T9 SCR z normą Tier4.

 

Oczywiście ta możliwość jest także w bratnich ciągnikach marki Case począwszy od serii Maxxum EP i Multicontroler SCR, a także Puma EP SCR, Magnum EP SCR aż po największe Steiger EP SCR oraz Quadtrac EP SCR.

 

pdfWykres z hamowni New Holand T7 6.8 CR - zwiększenie i optymalizacja mocy

 

Jak przystało na naszą firmę i pełną indywidualną optymalizację mocy na bazie potrzebnych pomiarów oprócz zysku i zwiększenia mocy oraz momentu obrotowego można spodziewać się zmniejszenia zużycia paliwa. W zależności od wersji ciągnika i silnika oszczędności paliwa oscylują na poziomie ok. 15-22%.

 

Usługę tej optymalizacji programowej (chip tuning programowy) przeprowadzamy przez fabryczne złącze diagnostyczne dlatego wykonujemy takie modernizacje także w nowych ciągnikach na gwarancji.

 

Zobacz jak wyglada profesjonalna optymalziacja mocy w ciagniku rolniczym oraz opinię jednego z setek rolników którzy skorzystali z naszych usług

 

 

Ważnym jest, że już wkrótce będzie możliwość programowej redukcji zużycia mocznika AdBlue. Całkowite wyłączenie systemu AdBlue jest możliwe poprzez zastosowanie specjalnego systemu elektronicznego.

 

Zatem jeżeli chcecie się Państwo zapoznać z możliwościami przyrostów mocy i momentu zapraszamy do naszego katalogu Traktor Tuning Chip Tuning zwiększenie mocy traktor Case SCR Ad-Blue oraz traktor New Holland SCR Ad-Blue, a w sprawie większej ilości informacji technicznych zapraszamy do kontaktu z nami - kontakt 

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.