Nasza załoga R.Halicki T.Tkacz jadąca Abarth-em 500 R3T podczas 50 Barbórki Warszawskiej - odcinek Bemowo
Nasza załoga R.Halicki T.Tkacz jadąca Abarth-em 500 R3T podczas 50 Barbórki Warszawskiej - odcinek Bemowo
W dniu wczorajszym nasza załoga w składzie Robert Halicki (kierowca) i Tomasz Tkacz (pilot) jadąca w 50 Barbórce Warszawskiej Abarth-em 500 R3T zajęła bardzo wysokie 5 miejsce w swojej klasie samochodów o pojemności do 2 litrów. Dzięki tej pozycji zakwalifikowała się do kultowego odcinka nocnego na ulicy Karowej.

 

Należy dodać, że nasza załoga była jedną z sensacji tego rajdu gdyż do przedostatniego odcinka specjalnego była na 2 miejscu w klasie tuż za aktualnym mistrzem Polski jadącym znacznie mocniejszym Citroenem DS3 R3T iż aż na 32 pozycji w klasyfikacji generalnej...

 

Jak na samochód posiadający napęd tylko na przednią oś wśród ponad 100 startujących załóg i 55 samochodów napędzanych na cztery koła wynik jest fenomenalny. Jednakże na przedostatnim odcinku specjalnym po jednej z „hop” ukręciła się lewa półoś, mimo tego bardzo dobrze przygotowany napęd z mocną szperą pozwolił na dojechanie do mety.

 

Na strefie serwisowej nasi serwisanci bardzo szybko usunęli usterkę. Do tego duża przewaga wypracowana wcześniej pozwoliła na zakwalifikowanie się do premiowanej startem na Karowej pierwszej 5-tki.

 

Ważnym jest, iż nasza załoga startowała tym samochodem po raz pierwszy i dopiero zapoznaje się z jego możliwościami, co napawa optymizmem na przyszłoroczny sezon rajdowy.

 

 

Zatem zapraszamy do skorzystania z naszych usług w najnowszym objekcie optymalizacji i chip tuningu samochodów w Opolu gdzie można zasiąść za kierownicą  jedynynego egzemplarza w Polsce w pełnej fabrycznej specyfikacji rajdowej -  Abarth 500 R3T.

Kontakt Motul