Jak poprawić działanie skrzyni DSG? Czy chip tuning skrzyni DSG nie niszczy skrzyni biegów? pakiet MyNano

Jak polepszyć działanie skrzyni biegów np: DSG i napędu? Nawet znacznie lepiej, efektywniej niż poprzez zmianę ustawień programowych (poprzez zmianę softu)? Jak uniknąć kosztownych usterek, problemów ze skrzynią DSG?

Czy coś o tym wiedziałeś czy jeszcze nie to naprawdę każdy nowy samochód, po okresie docierania (najlepiej po ok. 3 tyś km) potrzebuje, pełnej technicznie wymiany olejów (silnik, skrzynia biegów, napędy) takiego indywidualnego podejścia wraz z odpowiednią analizą stanu olejów (czasami ich wnikliwym przebadaniem) trafniejszym ich doborem i skutecznym pakietem dodatków, polepszających sprawność i trwałość.
 
 

To bardzo ważny moment aby usunąć ścier dotarciowy, który jest jedną z istotnych przyczyn przyspieszonego spadku sprawności, trwałości, gorszej precyzji działania i wraz ze zjawiskiem nadmiernego tarcia potwierdzoną przyczyną przyszłych, kosztownych napraw.  

Następnie po indywidualnym dostosowaniu olejów dla danego podzespołu (np: na podstawie wyników naszych testów i badań - w skrzyni DSG olej klasy lepkości 75W skrajnie nie spełnia wymagań tego rodzaju skrzyń biegów) zastosować kompozycję dedykowanych dodatków MyNano celem efektywnego zmniejszenie zjawiska nadmiernego tarcia. Takie skuteczne rozwiązania dają pełne technicznie pakiety i przełomowa technologia MyNano - 44tuning Performance pakiety MyNano

W tym przypadku porównanie stanu olejów w układzie napędowym w nowym VW Tiguan R 2.0 TSI 320 KM w trakcie wstępnej adaptacji po wykonaniu pakietów (silnik i napęd)

Jak już zostało wspomniane, zalecone przez producenta samochodu oleje (silnik, skrzynia, napęd) nie spełniają faktycznych wymogów danych podzespołów i dochodzi do szybkiego ich degradowania.
 
Co ciekawe, trafiają do nas samochody, które miały wykonany tzw. "chip tuning skrzyni DSG" lecz dane wykazały, że takie "przyspieszenie działania skrzyni biegów" to niczym silna tabletka na potencję, która bardzo obciąża serce.   

Ponadto wpływa to na niższą sprawność, gorsze osiągi, zwiększone spalanie paliwa i znacznie przyspieszone pogarszanie trwałości.

Dlatego w naszych, autorskich pakietach ma miejsce odpowiedni dobór olejów wraz ze stosowaniem efektywnych fuzji olejowych i pakietu dodatków w technologii synergicznej - celowanej - syntetyczno-estrowej MyNano. 

W takim przypadku np: skrzynia DSG pracuje znacznie płynniej, jeszcze szybciej i znacznie ciszej (często precyzyjniej niż po samym chip tuningu DSG) mając zarazem znacznie lepszą trwałość.
 

Zarazem tego rodzaju usprawnienia można wykonać bez problemowo, oficjalnie w samochodzie na gwarancji.

Więcej informacji o technologii MyNano na stronie jej poświęconej - Przełomowa technologia MyNano - dodatki do oleju, paliwa i znacznie więcej  

Po więcej informacji na temat zakresów diagnostycznych, badań i pakietów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami - kontakt