Precyzyjna hamownia WOM do pomiaru mocy w ciągnikachW przypadku wykonywania modernizacji ważnym jest wykonywanie precyzyjnie pomiarów mocy i momentu. W przypadku ciągników rolniczych maja zastosowanie hamownie obciążeniowe które poprzez podłączenie przez WOM dokonują pomiaru mocy i momentu silnika.

 

Ważnym jest aby hamownia dokonywała płynnego pomiaru obrót po obrocie odpowiednio dodając obciążenie. W takim przypadku można dokładnie poznać  jak pracuje silnik, jaką ma sprawność i w jakim zakresie czego mu brakuje.

 

Dlatego wybraliśmy najnowszej generacji certyfikowaną hamownię i użytkujemy ją od 2009 roku która bardzo płynnie i dokładnie dokonuje pomiaru mocy i momentu. Przy pomiarze ukazuje także stabilność pracy silnika, włączenie się Powerbooster-a (w trybie serwisowym), czy też braki w mocy w danym zakresie obrotów. Ponadto dysponujemy w pełni wyposażonym wozem technicznym który przyjeżdza na miejsce do gospodarstwa wraz z całym potrzebnym sprzetem w tym precyzyjną hamownią.

 

Ciągnik John Deere 7720 podczas pomiarówPoprzez posiadaną hamownię możemy dokonywać pomiarów mocy w ciągnikach do 650 KM, a pomiary wykonujemy bezpośrednio w gospodarstwie dojeżdzając w terenie całej Polski.

 

Przy pomiarze mocy w tym samym czasie dokonujemy ważnych pomiarów jak  analizę spalin AFR, dane odczytowe pracy silnika przez elektroniczną diagnozę (w tym odczyty pracy układu wtryskowego, doładowania) które to pozwalają nam określić sprawność ciągnika, jego potrzeby, wraz z jego precyzyjnym ustawieniem przy optymalizacji mocy.

 

Jak wyglada taki pomiar?

 

Zobacz jak wyglada profesjonalna optymalizacja mocy w ciagniku rolniczym oraz opinię jednego z setek rolników którzy skorzystali z naszych usług

 

 

 

Dlatego jeżeli masz więcej pytań, chcesz dokonać profesjonalnego zwiększenia mocy czy Twój ciagnik jest za słaby, brak mu mocy to skontaktuj się z nami i zapytaj o najbliższą możliwość wykonania usługi - tel. 604 532 800