Porsche 997 po tuning z mocą 549 KM powoduje znacznie szybszą reackcję wskazówki licznikaJak tuning to piękne kobiety i... szybkie samochody w których jest 480 KM, i jest to mało? Dlatego kolejne Porsche tym razem 997 Turbo otrzymało od nas konkretny pakiet mocy. Moment z seryjnych 680 Nm został polepszony na wynik z 8-semką z przodu czyli na 819 Nm. Moc po profesjonalnym chip tuningu możliwym także do wykonania w naszych oddziałach w Polsce powiększa stajnie do 549 KM, dając zarazem znacznie lepszą przyjemność z jazdy. Wykonany kolejny egzemplarz unikalnego wręcz samochodu posiadał skrzynię manualną co pozwoliło na bezpieczny przyrost na powyższe parametry. Dodatkowo ważnym sukcesem naszego zespołu jest to ...... iż ten egzemplarz był wczesniej już fabrycznie zmodernizowany przez znanego niemieckiego tunera specjalizującego się w Porsche, jednakże uzyskane parametry na poziomie 528 KM i 750 Nm mało satysfakcjonowały klienta, który podróżuje często po drogach Monaco.

Satysfakcjonujący klienta wynik czyli 549 KM i 819 Nm został uzyskany poprzez czy jedynie w formę elektroniczną - Chip Tuning Super VIP LUX zapewniając jednostce napędowej bezpieczną pracę. Taki przyrost to nabyte doświadczenie naszego zespołu m.in w strojeniu samochodów Porsche GT3 na tor wyścigowy w Dubai.

Dlatego jeżeli masz Porsche 997 Turbo i chesz mieć w nim ok. 69 KM imocy więcej i to bezpiecznie, chcesz aby wykonał to profesjonalny zespół to skontaktuj się z naszym ekspertem i zapytaj o rozwiązanie dla Ciebie - kontakt.

Z usług profesjonalnego tuningu Porsche mozna skorzystać w naszej centrali w Opolu.

Ponadto oferujemy szersze opcje tuningu Porsche 997 Turbo z mozliwością wzbogacenia modelu o pełny sportowy układ wydechowy czy sportowy filtr powietrza, opcjonalnie dolot powietrza czy korzystniejsze intercooler-y.