Moc dostepna w niższych obrotach znacznie poprawie efektywność prac polowych
Moc dostepna w niższych obrotach znacznie poprawie efektywność prac polowych
Z kazdym dniem poszerza się nasze grono polskich klientów korzystających z profesjonalnego tuningu u nas swoich traktorów,kombajnów czy po prostu maszyn rolniczych. Dołączyły kolejne egzemplarze Deutz Agrotron K 110 które po chip tuningu u nas dysponują  mocą o 35 KM więcej, oraz momentem aż 120 Nm więcej. Poprawa sprawności ma charakter optymalizacji pracy ciągnika, a zwiększenie mocy to jedynie wykorzystanie w części rezerw jakie przewidział producent. Dzięki temu...


ciągnik staje się znacznie wydajniejszy pozwalając na poprawienie średniej prędkości orki o 2-4 km/h, zachowując to samo lub podobne chwilowe zużycie paliwa. Taka w bezpieczny sposób poprawiona sprawność pracy ciagnika wpływa na uzyskanie znacznie mniejszego zużycia paliwa przeliczając na 1 ha.

Poprawienie mocy i momentu w przypadku ciągnika polega na wykonaniu w sposób indywidualny nowego korzystniejszego oprogramowania zawartego w sterowniku silnika. Nowe oprogramowanie pozwala na uzyskanie lepszej sprawności silnika, a jego wykonanie zależne jest od seryjnych ustawień silnika jak i warunków pracy sprzetu.

Wóz techniczny wraz z całym potrzebnym sprzetem oraz hamownią
Wóz techniczny wraz z całym potrzebnym sprzetem oraz hamownią

Na wykonaną przez nasz modernizację czyli nowe ustawienia programowe dajemy 2 letnią gwarancję. 
 
Z kompleksowej usługi można skorzystać zarówno u nas jak i bezpośrednio na miejscu w Państwa gospodarstwie. Posiadamy przystosowany wóz techniczny dojeżdzając naa m iejsce wraz z najnoweszej generacjo hamownią WOM obsługując klientów z całej Polski, Niemiec, Czech czy Słowacji.

Na temat orientacyjnych przyrostów możliwych do uzyskania w Twojej maszynie rolniczej możesz dowiedzieć się tutaj- traktor tuning katalog 

 

Masz więcej pytań?

 

Skontaktuj się z naszym ekspertem i zapytaj o najlepsze rozwiązanie dla Twojej maszyny rolniczej - tel. 604 532 800

Kontakt Motul