Korespondencja z klientem Renault Trafic 2.0 DCI - pakiet MyNano

Korespondencja z klientem i porównanie elastyczności 4 bieg 👉 nowy Renault Trafic 2.0 DCI 150 KM rocznik 2022 (na gwarancji) z pakietem Power Economy Performance z technologią MyNano Heavy Diesel (silnik, skrzynia biegów)

Korespondencja z klientem Renault Trafic 2.0 DCI - pakiet Power Economy Performance z technologią MyNano

Pakiet Power Economy Performance z modułem DBW czyli bez typowego tuningu, czy chip tuningu a mega efekty, poprawa elastyczności (oczywiście pomiar bez przyczepy 😅) na 4 tym biegu, w zakresie 40-140 kmh to aż 6.83 sekundy 👌

 
Lepsza sprawność czyni potężną różnicę 💪 a do tego taki pakiet może być stosowany bez dylematu w samochodach gwarancyjnych 🤝

Jak to możliwe, że Renault Trafic 2.0 DCI 150 KM, bez chip tuningu czy powerboxa dysponuje znacznie lepszymi osiągami po zastosowaniu pakietu z technologią MyNano?

MyNano High Automotive Technology https://mynano.pl/ to przełomowa technologia pozwalająca na poprawę sprawności, mniejsze zużycie paliwa, polepszenie osiągów, większą moc, moment obrotowy, trwałość, niższą emisję zanieczyszczeń https://mynano.pl/testy-i-badania/ oraz więcej przyjemności z jazdy i to jeszcze bez konieczności wykonania powszechnie znanego chip tuningu.

Dlatego nasze pakiety mogą być stosowane w pojazdach na gwarancji.

Zarazem w połączeniu z pakietami efektywnych zmian czy tuningiem (chip tuningiem, zastosowaniem sterowników zewnętrznych, modułów DBW itp) pozwala na uzyskiwanie znacznie lepszych i bezpieczniejszych rezultatów niż sam tuning mechaniczny i elektroniczny.
Technologia powstała z pasji, w wyniku prawie 30 letniego doświadczenia i dokonaniu wielu odkryć na poziomie światowym. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę https://mynano.pl/ O wynikach testów, badań i dowodach skuteczności więcej na https://mynano.pl/testy-i-badania/ Aktualnie technologia MyNano jest dostępna (w formie pakietów) do skorzystania bezpośrednio u nas.

Więcej o naszych pakietach, także dla silników wolnossących, na gwarancji i hybrydowych na https://44tuning.pl/pakiety

Dla zainteresowanych opcją wysyłkową. Trwają finalne prace nad udostępnieniem preparatów, pakietów w formie wysyłkowej. Kiedy to nastąpi na stronie www.mynano.pl pojawi się dodatkowe informacje wraz z opisem dostępnych produktów.

Masz więcej pytań? Chcesz dowiedzieć się więcej o opcjach dla Twojego pojazdu? To zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami - kontakt