album WRC Rally Zoom 2017 z dedykacją i autografem od 44tuning Rally TeamDla naszych kibiców mamy ciekawą, świąteczno-noworoczną niespodziankę. Już teraz u nas można zakupić album WRC Rally Zoom 2017 w cenie 59,90 zł (+ przesyłka kurierska 20 zł na terenie RP) w limitowej ilości 50 sztuk wraz z indywidualną, imienną dedykacją i autografem naszego kierowcy Roberta Halickiego. Dodatkowo dołączamy pocztówkę zespołu wraz ze zdjeciem naszego Abarth-a 500 Open 2WD i jego danymi technicznymi. Jest to bardzo ciekawa opcja na unikalny Świąteczny lub Noworoczny prezent dla samego siebie, znajomego lub swojej "połowy" :-)
Ponadto każdy kto zakupi w/w album otrzyma dodatkowo:

 
  • od firmy Brisk Polska 10% rabatu na świece Brisk Premium Evo
  • od 44tuning Performance Center kupon o wartości 300 zł do wykorzystania (przez okaziciela) na zakres diagnostyki obciążeniowej lub wszelkie opcje tuningu samochodu osobowego, dostawczego, ciężarowego lub ciągnika rolniczego.
  • od Motul rabat 15% na zakup u nas produktów marki Motul
Album WRC Rally Zoom 2017 wraz z pocztówką zespołu
Zamówienia wraz z treścią dedykacji prosimy składać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 600910400

Z uwagi, że każdy egzemplarz jest z indywidualną dedykacją wymagana jest przedpłata na podstawie przesłanego przez nas potwierdzenia zamówienia. Istnieje możliwość za dodatkową opłatą wysyłki również poza granicę RP. Wysyłki realizujemy (po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty) do 21 grudnia, następnie 27 i 28 grudnia, a następnie od 3 stycznia. Z uwagi, że jest to sprzedaż na zindywidualizowane zamówienie nie przysługuje prawo do zwrotu po zakupie.

Album z indywidualną dedykacją czeka na Ciebie :-)Życzymy wszystkim naszym kibicom Wesołych, Spokojnych i Miłych Świąt i Szampańskiego wejścia w Nowy Rok 2018.