Witamy, w dniach 12 lipca do 31 lipca przebywamy na urlopie. Na przesłane zapytania do dnia 19 lipca odpowiemy 20 lipca. Na pozostałe od 1 sierpnia. W celach umówienia terminu prosimy o kontakt pod tel. 600 910 400 (jeżeli nie odbieramy, prosimy o przesłanie wiadomości sms). Wszelkie zamówienia będziemy realizować od 1 sierpnia. 

Pozdrawiamy Zespół 44tuning.pl

54 Barbórka Warszawska i ponownie szybka jazda na Kaowej
54 Barbórka Warszawska i ponownie szybka jazda na Kaowej
54 Barbórka Warszawska to impreza podsumowująca starty naszego zespołu w sezonie rajdowym 2016. Zajmując w nim 3 miejsce w klasie Open 2WD chcieliśmy podziękować naszym partnerom firmie Motul Polska oraz Expert Auto – Brisk Polska za współpracę i wsparcie naszych startów. Ponadto chcieliśmy się pokazać tym którzy dopingują nas na odcinkach czy po prostu nam kibicują. Przed rajdem dokonaliśmy kolejny pakiet zmian. Tym razem w strategii regulacji silnika i kontroli trakcji. Jak się szybko okazało, w tak trudnych, deszczowych warunkach nasz Abarth 500 Open 2WD nie miał sobie równych. Nasza załoga utzrymując wysokie tempo do ostatnich metrów wygrała klasę 2 czyli samochodów napędzanych na jedną oś.
Do tego ponownie awansowała do Kryterium Karowa gdzie swoją techniczną i szybką jazdą ucieszyła wielu kibiców na trybunach jak i przed telewizorami. Zatem korzystając z okazji dziękujemy wszystkim naszym kibicom za doping. Naszym partnerom firmie Motul Polska, Expert Auto Tomasz Wieczorek, Brisk Polska za wsparcie naszych startów. Mamy nadzieję, że do zobaczenia w nowym sezonie rajdowym - 2017,, jeszcze szybszym, czerwonym samochodem :-)  
 
Kontakt Motul