Nowy McLaren MP4 12C serii 2013 na rynek USA z fabrycznym tuningiem przez DPP Multichannel Petrol!Długoletnie doświadczenie zespołu tworzącego system DPP Multichannel Petrol w tym w dużej mierze konstruktora Wima Essinga (EPC) zostały w tym roku docenione przez tunera McLarena i na rynek USA 1000 egzemplarzy nowego MP-4 12C zostanie wyposażonych w tuning poprzez sterownik DPP Multichannel Performance Petrol pod nazwą konstruktora EPC. Z uwagi na wymagania stawiane zarówno przez potrzeby silnika jak i producenta system jest 9-cio kanałowy pozwalając zarazem we wszystkich funkcjach poprawiać parametry mocy i momentu.

 

Fabrycznie silnik Ricardo o pojemności 3.8 litra V8 Bi-Turbo generuje moc 625 KM a po tuningu przez DPP (EPC) w zależności od wybranych ustawień 710 czy nawet 740 KM. Moment obrotowy z 600 Nm. wzrasta do 680-720 Nm. Przyspieszenie do 100 km/h polepszą się o 0.4 sekundy i wynosi 2.7 , do 200 km/h o 0.6 sekundy a do 300 km/h aż o 3.4 sekundy!

 

Opcja ta na ten moment jest dostępna dla 1000 egzemplarzy zakupywanych i wykonywanych modernizacji przez tuner-a na rynek amerykański, być może w przyszłości będzie ona dostępne także na inne rynki. Podpisanie tej umowa potwierdza stosowne kompetencje zespołu jak i odpowiednią jakość systemu DPP.

 

Jest zarazem przyjemnym wyróżnieniem dla systemu DPP Multichannel (EPC) jako wysokiej jakości tuningu dla wymagających samochodów nowych na gwarancji . Po więcej informacji – zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami – kontakt.