Chip Tuning w silnikach 1.6 TDI Common Rail dostępny w 44tuning.plDługie testy opcji tuningu programowego w silnikach 1.6 Tdi w lipcu tego roku zaowocowały wykonaniem pierwszych egzemplarzy przez nasz zespół i od sierpnia zostały wprowadzone do oferty dla naszych klientów.

 

Oferujemy kilka opcji przyrostów dla wszystkich jednostek 1.6 Tdi CR marek Audi Seat Skoda i VW - Volkswagen począwszy od seryjnej wersji 75 KM poprzez wersję 90 KM aż po wersję 105 KM.

 

Przyrosty przy tych silnikach poprzez opcję  indywidualnej optymalizacji oscylują na poziomie 25-40 KM zależnie od wersji silnika i wybranej opcji przyrostowej. Mówiąc o konkretach np.: wersja 1.6 Tdi CR 90 KM może dysponować po tuningu mocą w zakresie 120-135 KM.

 

Należy dodać iż elastyczność i dynamika po takim tuningu znacząco wzrasta pozwalając osiągać przyspieszenia do 100 km/h o 1.5-3 sekundy lepsze. Zmniejszenia spalania oscyluje w przedziale 0.7 – 1.2 litra w zależności od masy danego modelu samochodu.

 

Poprawa elastyczności na 4-tym biegu oscyluje w zakresie 4-8 sekund!!!. Zatem po takim tuningu wreszcie będziesz zadowolony ze swojego samochodu.

 

W kwestiach zapoznania się z możliwymi przyrostami zapraszamy do katalogu przyrostu mocy – chip tuning katalog. Po więcej informacji – zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami – kontakt.

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.