Case CVX 140 - po zwiekszeniu mocy u nas pracuje znacznie lżejCiągniki rolnicze marki Case to „bracia" sprzedawanych na rynku New Holland-ów i jak przystało na te ciągniki w rzeczywistości zdarzają się słabsze. Zdarza się  iż  dysponują niższą mocą niż określają to informatory czy katalogi, a Power-Boost zdarza się być "uśpiony". Jednakże i w tym przypadku  możemy uspokoić, gdyż poprzez naszą modernizacje można nawet w całkowicie nowym ciągniku na gwarancji odzyskasz utracona moc wraz z nawiązka i będziesz miał w pełni działający Power-Boost . Można to zobaczyć na przedstawiony tutaj wykonanym przez nas nowym ciągniku Case CVX 140 który według danych producenta ... 

miał dysponować mocą wraz z Power-Boost-em 163 KM. W rzeczywistości pomiar pod bardzo dużym obciążeniem ukazał na wałku WOM - 121,5 KM czyli 134 KM na silniku.

Ten pomiar okazał się potwierdzeniem dla Pana Krzysztofa jego wniosków wyciągniętych podczas dotychczasowej pracy tym ciągnikiem, po prostu do tej pory ciągnik męczył się zarówno w polu jak i w transporcie.

Case CVX 140 - wykresu z pomiarów mocy na hamowni WOMProszę teraz zapoznać się z wykresem z hamowni (wykres obok przedstawia - linia granatowa moc seryjna, linia jasno-niebieska moc po naszym tuningu).

Można zauważyć iż ciągnik już od najniższych obrotów po tuningu posiada większą siłę dając operatorowi - kierowcy możliwość pracy na niższych obrotach silnika.

 

Jak wykonujecie zwiększenie mocy w ciągnikach marki Case?


Przyjeżdżamy na miejsce do gospodarstwa wraz z całym sprzętem w tym najnowszej generacji hamownią WOM i dokonujemy pomiarów mocy , momentu pod obciążeniem, dokonujemy także np: pomiarów analizy spalin.  Sprawdzamy ogólny stan ciągnika i oraz jak ciągnik był ustawiony przez fabrykę.

Mając wszystkie informacje techniczne połączone z informacjami od właściciela do jakich prac ciągnik służy wykonujemy indywidualnie nowe oprogramowanie sterujące całą jednostka napędową.

Następnie dokonujemy wszystkich pomiarów ponownie a właściciel może się Cieszyc lepiej pracującą maszyną. Przedstawiony pomiar ukazuje ile w bezpieczny sposób zyskał ciągnik Case CVX na wałku WOM i jest to ponad 42 KM i 228 Nm. więcej (zatem na silniku 48 KM i 131 Nm. więcej)!

 

Co zyskam po waszym zwiększeniu mocy w moim ciągniku marki Case ?


Właściciel tego ciągnika zyskuje między innymi na czasie pracy swojej maszyny. Dzięki naszej modernizacji w bezpieczny sposób zamiast np.: 850 roboczogodzin w sezonie  pracy ten sam areał „obrabia ‘'w ok. 720 godzin, co konkretnie wpływa na uzyskanie dużych oszczędności.

Jest to możliwe poprzez bezpieczne poprawienie prędkości wykonywania prac polowych, które podczas pracy np: z gruberem polepszają się najczęściej o ok.30%.

Do tego zyskuje dodatkowo na każdej godzinie jeszcze oszczędności paliwa które w przypadku silników stosowanych w ciągnikach Case oscylują na poziomie ok.10-15%.

 

Czy w takim razie profesjonalne zwiększenie mocy wpływa na ekologię?


Tak i to coraz bardziej gdyż w przypadku ciągników rolniczych za naszym pośrednictwem wiele ton paliwa zamiast być wypalanych zostaje w „kieszeniach" naszych klientów. 

 

Czy wasz tuning jest bezpieczny?


Tak, gdyż posiadamy w tej dziedzinie bardzo duże doświadczenie i oczywiście:

1. wykorzystujemy jedynie w części rezerwy jakie przewidział sam producent, wielokrotnie oferując te same silniki z większymi mocami
2. poprzez naszą modernizację możesz obniżyć obroty pracy silnika co sprawia, że prace są bezpieczniejsze dla silnika czy też skrzyni biegów
3. silnik pracuje znacznie lżej co poczujesz już na jeździe próbnej po modernizacji i zarazem usłyszysz jego spokojną i płynną pracę
3. wszelkiego rodzaju modernizacje sprawdzamy w naszych ośrodkach badawczych poprzez nasz międzynarodowy zespół specjalistów
4. optymalizujemy indywidualnie każdy ciągnik z osobna zależnie od jego pracy, stanu oraz potrzeb
5. przyrost mocy ustalamy w zależności od możliwości konstrukcyjnych ciągnika i potrzeb właściciela
6. podczas modernizacji na bieżąco sprawdzamy stabilność pracy maszyny
7. dajemy GWARANCJE na wykonane przez nas oprogramowanie i modernizacje elektroniczną 2 lata
8. i nasze ponad 15 letnie doświadczenie w tuningu sprawia, że możesz być spokojnym o dobrą pracę Twojej maszyny.

 

Dlatego jeżeli także TY kupiłeś nowy ciągnik i:


- wyczuwasz że jest zbyt słaby w stosunku do danych z katalogu
- może słyszysz ,że się męczy i zarazem spala zbyt dużo paliwa
- lub widzisz, że wielokrotnie trzeba jemu mocno wciskać pedał gazu
- czy utrzymywać go na wysokich obrotach

to skontaktuj się z naszym ekspertem już teraz który znajdzie dla Twojej maszyny bezpieczne rozwiązanie  tel. 604 532 800


Ważnym jest iz takie modernizacje wykonujemy we wszystkich wersjach tej serii czyli takze dla CVX 150, 160, 175 oraz 195. Wielokrotnie rolnicy którzy przed zakupem kontaktują się z nami zyskują jeszcze więcej, gdyż moga zakupić sobie ciągnik seryjnie z mniejszą mocą poddając go nastepnie u nas modernizacji zyskują w cenie ok. 20.000 - 40.000 zł netto na jednym ciagniku.

 

Ile kosztuje takie zwiększenie mocy u was?


Cena jest zależna od rodzaju ciągnika, jego systemu wtryskowego, skrzyni biegów, czasu i odległości dojazdu do Twojego gospodarstwa, dlatego w tym celu prosimy o kontakt bezpośrednio z nami - tel. 604 532 800

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.