Ford Fiesta R200 z pakietem LSPI/SPI & Friction Solution oraz Gearbox Solution - załoga Adrian Jurasz i Tomasz Tkacz 2 miejsce w Rajdzie Śląska

Ustąpiła jedynie 3.5 sekundy pierwszej załodze rajdu, jadącej samochodem Honda Civic 2.0 Proto, choć i tak wszystko rozstrzygnęło się na ostatnim odcinku specjalnym (prowadzili przez 4-ty odcinki specjalne), to tempo tych obydwu załóg (w klasie) była na poziomie innej ligi. Trzecia załoga miała już do nich 42 sekundy straty.

Jak meldował kierowca, jadący tym samochodem również poprzedni Rajd Rzeszowski, nasz pakiet poczynił olbrzymią zmianę w elastyczności i dynamice jednostki napędowej, co finalnie pozwoliło mu na znaczące przyspieszenie.

Rekomendacja Adrian Jurasz - pakiet Ford Fiesta R200

Do tego dane z serwisu, jakie przekazał właściciel JB Motorsport, również bardzo zadowolony z wykonanych zmian, temperatura oleju mierzona na misce olejowej i na skrzyni biegów nie przekroczyła 116 C, co jest rewelacyjnym wynikiem. Zarazem osiągi samochodu i jego również bardzo pozytywnie zaskoczyły.

Wiadomo nam, że z każdym kilometrem jednostka napędowa pracowała coraz lepiej a pomiary na hamowni przed zastosowaniem pakietu wykazały 195 KM, za to jedynie po 4 godzinach pracy z naszym pakietem już 218 KM, choć do pełnych efektów po prostu potrzeba trochę kilometrów. 

Dlatego jest to kolejny mocny dowód, że nasza technologia potrzebna jest w motorsporcie, przynosząc zarazem bardzo dobre efekty w poprawie osiągów, wyników, zadowolenia z jazdy a zarazem wydłużając trwałość, ma kluczowe znaczenie na efektywne zmniejszenie kosztów i końcowy wynik.

Tym samym gratulujemy załodze za wspaniałą jazdę i to do ostatniego rajdowego metra, zespołowi JM Motorsport oraz właścicielowi samochodu za zaufanie, wzajemne dobre zrozumienie i owocną współpracę.

Więcej o tego rodzaju pakietach, zarówno dla samochodów seryjnych drogowych, po tuningu (w szczególności przed wykonaniem tuningu) oraz samochodów do sportu samochodowego i wyczynowego - pakiety LSPI/SPI & Friction Solution MyNano