Kamil - opinia po nawiązaniu współpracy i zastosowaniu pakietów MyNano do rajdowego Renault Clio 2.0 benzyna

Od potężnej frustracji, nawet zrezygnowania do pojawienia się przyjemności, radości i chęci dalszego rozwoju. Taki "rollercoaster emocjonalny" towarzyszył Kamilowi do chwili poznania prawdy i oprócz wielu usprawnień, finalnie zmiany serwisu obsługującego jego samochód. Lecz do konkretów.

Początkowo zupełnie nie planowana przez Kamila zmiana pilota, następnie możliwość skorzystania z naszego, wspólnego (w tym rajdowego) doświadczenia, zaczęła naprowadzać Kamila na możliwość większego czerpania przyjemności i radości ze startów w rajdach.
Jednak w trakcie doświadczył szokujących kwestii w temacie swojego samochodu (jego stanu i tragicznego serwisowania - po wykonaniu zakresu diagnostycznego i rekonesansu technicznego u nas) a następnie nie mieszczącego się w głowie sabotażu, którego dopuścił się (wcześniej serwisujący jego Renault Clio) serwis z Krakowa.

Jaki sabotaż? Mimo zaleceń a wręcz zakazu wymiany oleju silnikowego i przekładniowego (z uwagi na dopiero zastosowany nasz pakiet)

po kryjomu, bez jego wiedzy (i to praktycznie zaraz po wykonaniu pakietu u nas) zlano wszystko z silnika i skrzyni, wlewając kompletnie nie to co powinno tam się znaleźć. Doprowadziło to do szeregu poważnych, kosztownych konsekwencji lecz finalnie spowodowało konieczność zmiany serwisu obsługującego jego rajdówkę. Po odbudowie z udziałem zakupionego, używanego silnika, ponownym zastosowaniu naszych pakietów (z udziałem już zaufanego zespołu mechaników, mającego doświadczenie w efektach jakie dają nasze pakiety)

Kamil nareszcie, nie tylko mógł poczuć większą przyjemność z jazdy, doświadczyć jak

(kłowa skrzynia biegów) może pracować płynnie, lekko a nawet cicho (praktycznie jak seryjna) to teraz mając "więcej pod nogą", znacznie lepiej przygotowany samochód, może skupić się na poszukiwaniu prędkości na odcinkach specjalnych.

Ta sytuacja dobitnie pokazała, że

koniecznym jest mieć koło siebie zaufany i odpowiednio działający zespół ludzi. Zarazem brak efektów z naszych pakietów jest jedynie możliwy, jeśli nie zostaną zastosowane, bądź jak w tym przypadku, ktoś mający złe, nieuczciwe intencje szybko usunie zastosowany pakiet.

Dziękujemy za zaufanie i życzymy wiele sukcesów.