Zjawisko samozapłonów LSPI również w silnikach zasilanych LPGZjawisko samozapłonów LSPI również w silnikach zasilanych LPG

Na łamach Nowoczesnego Warsztatu Lipiec - Sierpień 2019 opublikowano artykuł dotyczący kluczowych aspektów pracy silników z LPG, tak krytego przez producentów instalacji LPG, zakłady montażowe występowania zjawiska LSPI / SPI (samozapłonów) w silnikach zasilanych paliwem gazowym. Wspomniano również o możliwościach lepszych osiągów silników z LPG jakie daje efektywne wykorzystaniem naszej, autorskiej technologii.

Zapraszamy zarówno sceptyków jak i faktycznie zainteresowanych do zapoznania się z obszernym artykułem Większa moc z LPG, czy to możliwe, dzięki któremu można zapoznać się z kilkoma ważnymi faktami. Tym samym ten redakcyjny artykuł bardzo dobrze pokazuje rzeczywiste możliwości pełnego technicznie wykorzystania paliwa gazowego, co w zestawieniu w realiami na rynku LPG m.in w Polsce pokazuje "szarą jego rzeczywistość". Niestety po dziś dzień na rynku króluje powszechny brak należytej uczciwości, fachowości, zbyt niska kompetencja i powszechna bylejakość., a bardzo efektywne, ekonomiczne a zarazem ekologiczne paliwo wykorzystywane jest w sposób zgoła odwrotny.