Mercedes 200 CGI podczas tuningu na gwarancji przez sterownik DPP Performance
Czytaj więcej...
Wielokrotnie seryjne jednostki napędowe pracują we wsparciu o oprogramowanie które zostało opracowane z założeniem bardzo dużego marginesu pod względem różnic rynkowych w zależności gdzie ma być użytkowany.

Ponadto wielokrotnie oprogramowania są przygotowywane dla całych serii jednostek napędowych bez ustawiania każdej z osobna. Takie działanie producentów sprawia, że silniki pracują różnie, mają różne parametry. Jednak przez dokonanie ich precyzyjnej diagnostyki, szerokiego zakresu pomiarowego, zweryfikowanie potencjału często można dokonać optymalizacji ich pracy.

44tuning Performance Center Kepa k/Opola - Robert Halicki w trakcie wyjaśniania tematyki tuningu
Czytaj więcej...
Jak sprawić aby Twój samochód miał osiągi niczym Ferrari a palił tyle co "maluch"? Co zyskasz dzięki takim a nie innym modyfikacjom? Co warto robić i w jakiej kolejności, żeby wreszcie poczuć pełnię zadowolenia ze swojego samochodu?


Poniżej krótki przewodnik "krok po kroku" i omówienie różnych aspektów tuningu ABYŚ JUŻ NA POCZĄTKU WIEDZIAŁ CO WARTO!
 
Jak poznać parametry swojego silnika, samochodu. Czyli jak sprawdzić potrzebne zmiany w swoim silniku…

Celem osiągnięcia wyższych przyrostów niż dają możliwości elektronicznej regulacji czyli powszechnie znany chip tuning, to w silnika wolnossących (bez turbo) powyżej 8% a w silnikach doładowanych powyżej 20-40% wymagane jest skorzystanie z tuningu mechanicznego. 

Robert Halicki - twórca zespołu 44tuning
Czytaj więcej...
Tworząc, projektując, budując prototypowe rozwiazania, unikalne również w skali całego świata, majac serce do tuningu pozwala to nam na osiąganie podobno nieosiągalnego. Jak w przypadku naszego prototypowego rajdowego samochodu z silnikiem 1.4 Turbo o mocy 300 KM osiągać nie osiągalnie dla innych. Dlatego postanowiliśmy się z Wami podzielić cząstką naszej pasji jaką jest m.in tuning mechaniczny. To wszystko abyście wiedzieli co warto a czego nie, znajdując w tym świecie pełnych pułapek "kup i będzie dobrze" opcje dla siebie. 

Sterownik DPP Performance po zamontowaniu w samochodzie
Czytaj więcej...
Sterownik DPP Performance jest to najnowszej generacji rozwiazanie techniczne prawie zawsze u nas stosowane w samochodach nowych na gwarancji.  W skrócie DPP to zewnętrzny, programowalny indywidualnie sterownik, współpracujacy z fabrycznym układem sterującym, bez zostawiania śladu swojego działania. Skonstruowany przez konstruktora (Wim Essing), który posiada ponad 30 lat doświadczenia w tuningu mechaniczno-elektronicznym, rozwijając swoje doświadczenie m.in. przy współpracy w F3000, w F1, wyścigiach 24h czy w Rajdzie Dakar. Ponadto 44tuning Performance Center będąc importerem na Polskę prowadzi rozwój i opracowuje specjalne rozwiązanie regulacyjne dla samochodów - silników pracujących w polskich warunkach drogowych i paliwowych. Na rynku oferowane są różne urządzenia, powerboxy. Czym różni się od nich sterownik DPP Performance?

Sterownik DPP Performance występuje dla wielu silników. W stałej sprzedaży wersję 3 i 4 kanałowe
Czytaj więcej...
Sterownik DPP Performance jest to najnowszej generacji rozwiazanie w postaci zewnętrznego programowalnyego indywidualnie sterownika. Skonstruowany przez konstruktora (Wim Essing), który posiada ponad 30 lat doświadczenia w tuningu mechaniczno-elektronicznym, rozwijając swoje doświadczenie m.in. przy współpracy w F3000, w F1, wyścigiach 24h czy w Rajdzie Dakar. Ponadto 44tuning Performance Center będąc importerem na Polskę prowadzi rozwój i opracowuje specjalne rozwiązanie regulacyjne dla samochodów - silników pracujących w polskich warunkach drogowych i paliwowych.

Na rynku oferowane są różne urządzenia, powerboxy. Czym różni się od nich sterownik DPP Performance ...

Sterownik DPP Performance to znacznie lepsza opcja niż oferowane na rynku powerbox-y
Czytaj więcej...
Powerboxy od których dwoi się i troi na rynku to w większości przypadków urządzenia bazujące na technice powielanej od lat. Oferowane już od kilkuset złotych mocno kuszą ceną. Jednak ich producenci skupieni są na możliwie tanim ich wyprodukowaniu, dobrym wypromowaniu a o testach danych silników, ich potrzeb to potrafią nawet nie myśleć. Ładnie zapakowane, korzystające z zasady, że cena cuda czyni sprawiają, że wielu kusi się na ich zakup. O ile leżące w pudełku zbytniej szkody zrobić nie mogą to już podłączone do samochodu potrafią wiele złego poczynić.
Dlatego znacznie lepszą opcją są sterowniki zewnętrzne oferowane w odpowiedniej jakości, produkowane z wysokiej jakości komponentów . 

Sterownik DPP Performance do tuning nowych samochodów na gwarancji z silnikami turbodiesel, turbo-benzyna i z LPG
Czytaj więcej...
Chciałeś zakupić powerbox-a? Masz samochód na gwarancji? Chcesz mieć więcej mocy w Twoim samochodzie? Zależy Tobie aby tuning był bezpieczny dla Twojego silnika?

To zanim zdecydujesz się na zwiekszenie mocy o zapoznaj się z najnowszym rozwiązaniem technicznym zewnętrzym sterownikiem DPP Performance który daje znacznie lepsze efekty niż popupalnie spotykany powerbox -więcej znajdziesz tutaj - Sterownik DPP Performance Tuning szyty na miarę

Kontakt Motul