W najnowszym numerze WRC znajdziecie wiele informacji o naszym Abarth-cie 500 R3T
Czytaj więcej...
W aktualnym i najnowszym numerze, dokładnie 137 - Magazynu Rajdowego WRC na stronie 60. możecie znaleść obszerny artykuł, który poświecony jest nowince rajdowej jaką jest nasz firmowy Abarth 500 R3T. Ciekawe ujęcia techniczne, opis historii samochodu, wiele informacji technicznych znajdziecie w tym 6 stronicowym artykule przygotowanym przez redaktora Bartosza Głowackiego. Zatem zapraszamy wszystkich chętnych do nabycia najnowszego numeru WRC.

pdfAbartth 44tuning.pl w WRC

Korzystając z okazji dla czytelników Magazynu WRC którzy nabędą aktyalny numer i zgłoszą się do nas na wykonanie usług otrzymają specjalny okazyjny rabat w wysokości 100 zł na tuning oraz 50 zł na pomiary na hamowni. Prosimy zabrać magazyn ze sobą!

Jeździliśmy dla WOŚP w Opolu - Abarth 500 R3T w akcji fot. Roman Baran
Czytaj więcej...
Ponad 20 osób które wsparły swoimi datkami Opolską WOŚP miało możliwość bardzo szybkiego podróżowania na fotelu pilota w pełni rajdowym samochodem czyli Abarth-em 500 R3T. Trzeba dodać, że nasza załoga Robert Halicki i Tomasz Tkacz startowała właśnie tym samochodem w Jubileuszowej 50 Barbórce Warszawskiej. W tym sezonie 2013 będzie brała udział w Rajdowym Pucharze Polski.

 

Wracając do przejazdów pod opolskim centrum handlowym Karolnika dla wielu był to pierwsze chwile w życiu spędzone w pospolicie nazywanym przez rajdowców "kuble" czyli w fotelu kubełkowym.

Rajdowy Abarth 500 R3T - testy na torze Delta w Polskiej Nowej Wsi
Czytaj więcej...
W ostatnim okresie poprzedzającym udział w WOŚP nasz zespół zoorganizował testy połaczone z przejazdami zapoznawczymi dla osób które obdarzyły szczególnym wsparciem nasz zespół, wielokrotnie poświęcając swój cenny prywatny czas.

 

Ponad 18 osób miało możliwość pokonania odcinka długości ponad 4 km siedząć na prawy fotelu rajdowego Abartha R3T za którego kierownicą zasiadał Robert Halicki.Dla wielu osób było to bezcenne doświadczenie, wręcz spełnienie marzeń w postaci jazdy prawdziwym samochodem rajdowym.

 

Odcinek był tak skonfigurowany, że uczestnicy mogli się zapoznać zarówno z efektami przyspieszeń jakie daje tak profesjonalna rajdówka jak i pokonywanie krętych, ciasnych partii.

Rajdowy Abarth 500 R3T będzie jeździł dla Opolskiej WOŚP
Czytaj więcej...
Jutro 13 stycznia w Niedzielę ok. godziny 10.00 na Opolskim Rynku podczas 21 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie można zobaczyć prawdziwy rajdowy samochód którym nasza załoga Robert Halicki (kierowca) Tomasz -Tkacz (pilot) jechała w Kryteriów Asów na Karowej podczas 50 Barbórki Warszawskiej.

 

Po czasie przewidzianym dla mediów samochód przemieści się pod Opolskie Centrum Handlowe Karolinka gdzie kilku szczęśliwców którzy zasilą "puszkę WOŚP" będzie mogło zasiąść na fotelu pilota i przejechać się po "prawej stronie". Za kierownicą oczywiście zasiądzie Robert Halicki który w tym roku planuje starty tym samochodem w Rajdowym Pucharze Polski. Dla jeszcze  nie wtajemniczonych Abarth 500 R3T to w pełni profesjonalnie wyposażony samochód rajdowy, jedyny taki egzemplarz w Polsce posiadający moc prawie 220 KM i prawie 400 Nm. ZAPRASZAMY!

Nasza załoga R.Halicki T.Tkacz jadąca Abarth-em 500 R3T podczas 50 Barbórki Warszawskiej - odcinek Bemowo
Czytaj więcej...
W dniu wczorajszym nasza załoga w składzie Robert Halicki (kierowca) i Tomasz Tkacz (pilot) jadąca w 50 Barbórce Warszawskiej Abarth-em 500 R3T zajęła bardzo wysokie 5 miejsce w swojej klasie samochodów o pojemności do 2 litrów. Dzięki tej pozycji zakwalifikowała się do kultowego odcinka nocnego na ulicy Karowej.

 

Należy dodać, że nasza załoga była jedną z sensacji tego rajdu gdyż do przedostatniego odcinka specjalnego była na 2 miejscu w klasie tuż za aktualnym mistrzem Polski jadącym znacznie mocniejszym Citroenem DS3 R3T iż aż na 32 pozycji w klasyfikacji generalnej...

Prezentacja Abarth-a 500 R3T w fabrycznym salonie Fiat - Abarth w Warszawie
Czytaj więcej...
W środę 28 grudnia 2012 salonie Abarth w Warszawie odbyła się wczoraj prezentacja nowości na Polskim rynku rajdowym – ABARTHA 500 R3T .

 

Prezentacja została przygotowana przez Fiat - Abarth Poland na którą zaproszono przedstawicieli wielu mediów. 

 

Załoga 44tuning.pl w składzie Robert Halicki i Tomasz Tkacz planuje udział w całym przyszłorocznym cyklu Rajdowego Pucharu Polski z założeniem dobrego poznania możliwości samochodu i pokonania jak największej ilości bezawaryjnych kilometrów.

 

Fiat Seicento KIT CAR załoga R.Halicki T.Tkacz na jednym z odcinków specjalnych - foto T.Macherzyński
Czytaj więcej...
W miniony weekend nasza załoga w składzie Robert Halicki  (kierowca) Tomasz Tkacz (pilot) zajęła w 38 Rajdzie Barbórki Cieszyńskiej 1 miejsce w klasie RPP 7 czyli wśród samochodów o pojemności do 1400 ccm.

 

Sukces jest tym większy iż w klasyfikacji generalnej rajdu nasza załoga uplasowała się na bardzo wysokim 7 miejscu.

 

Jest to fenomenalny wynik zarówno załogi jak i naszego całego zespołu rajdowego. Był to trzeci start  Roberta Halickiego w tym roku w rajdzie po wieloletniej przerwie i po raz drugi staje na najwyższym stopniu podium. Do tego należy dodać, że ...

Załoga Robert Halicki Łukasz Gadowski w 37 Barbórce Cieszyńskiej - Fiat Seicento KIT CAR
Czytaj więcej...
Start w tegorocznej w tegorocznej Barbórce Cieszyńskiej wyglądał obiecująco, gdyż po 3 odcinkach specjalnych nasza załoga plasowała się na 26 miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdu majac za sobą ponad 55 rywali. Trasa bardzo trudna, techniczna, w terenach górzystych w okolicach Wisły była wyzwaniem zarówno dla naszej załogi jak i samochodu. Jednakże po 4-tym odcinku specjalnym nasza załoga była zmuszona w celech bezpieczeństwa wycofać się z rajdu z uwagi na usterkę w układzie przeniesienia napędu. Dzięki specjalnej blokadzie mechanizmu różnicowego nasza załoga dojechała do mety odcinka mając napęd jedynie na prawe koło. Powodem okazała się wada materiałowa w jednej półosi krótkiej co spowodowało jej ukręcenie. Mimo tego nasza załoga zadowolona jest z wykonania stosownych kilometrów oesowych co napewno zaowocuje na rok przyszły. Dlatego umieściliśmy dla Państwa firmy z kamery pokładowej z trzech pierwszych odcinków specjalnych.

Załoga 44tuning.pl wystartuje w 37 edycji Barbórki Cieszyńskiej
Czytaj więcej...
Zespół 44tuning.pl z kierowcą Robertem Halicki i Łukaszem Gadowskim szykuje się do startu w 37 edycji Barbórki Cieszyńskiej. Załoga wystartuje w klasie A5 Fiatem Seicento KIT CAR. Tegoroczna 37 edycja rajdu - 18-19 listopada jak zapowiada organizator bedzie jak zwykle wymagająca i techniczna. Odcinki specjalne mają być zlokalizowane wookół Wisły i Ustronia, a jako otwierający ten rajd zapowiedzieli swóją obecność Adam Małysz, Krzysztof Hołowczyc czy Łukasz Sztuka. Zatem już teraz zapraszamy naszych klientów z tych rejonów do kibicowania naszej załodze oraz pasjonatów rajdów na trasy Barborki w tym roku, tym bardziej, że możliwe iż spadnie śnieg :-)

Nasz Fiat Stilo 1.9 JTD "Super Street" na lini startu
Czytaj więcej...
Kolejnym bardzo dużym sukcesem dla zespołu 44tuning.pl zakończył się wyścig na 1/4 mili w pod opolskim Skarbimierzu. W klasie 9-tej nasze Stilo 1.9 JTD z mocą 206 KM prowadzone przez utalentowanego kierowcę Roberta Halickiego osiągnęło 1/4 mili w czasie 14.45! Jak to możliwe...

załoga Kiwak - Kornacki i 44tuning.pl - Falken Honda Civic Type R
Czytaj więcej...
W sobotę 9 grudnia od godziny 9.00 zaczęła się tegoroczna 44 Barbórka Warszawska. Na stracie stanęły dwa samochody także w barwach 44tuning.pl.

Kontakt Motul