Motul Evo - dynamiczna wymiana oleju, jakość gwarantowana przez firmę ze 150 letnim doświadczeniem
Czytaj więcej...
Poprzez rozwój technicznej współpracy 44tuning Rally Team z partnerem zespołu renomowanym producentem, firmą Motul od lutego 2019 w 44tuning Performance Center wprowadziliśmy do oferty program Motul Evo czyli dynamiczną wymianę oleju w przekładniach (skrzyniach biegów) automatycznych.

Program ten daje możliwość w pełni fachowej wymiany oleju poprzedzonej diagnozowaniem wstępnego stanu skrzyni biegów, zasadności wymiany w aktualnym stanie. Do tego dynamiczna wymiana pozwala na „przepłukanie skrzyni biegów” świerzym olejem (opcjonalnie z użyciem dodatkowego środka czyszczącego) co pozwala przy cyklicznym stosowaniu na wydłużenie jej żywotności. Ponadto cykliczna wymiana oleju połączona np.: z resetem adaptacji sprzyja płynności pracy skrzyni, efektywniejszemu przekazywaniu momentu obrotowego.

Pełna gama produktów Motul dla samochodów osobowych, dostawczych i sportowych dostępna w 44tuning
Czytaj więcej...
Wielu użytkowników korzystających ze środków smarny bardziej sugeruje się reklamami telewizyjnymi, reklamami producentów samochodów niż rzeczywistymi parametrami i działaniem środków smarnych. Z tego tytułu nasza firma mającą wgląd w pracę silników na różnych olejach i płynach (posiadamy stanowisko diagnostyczną wraz z hamownią) od dłuższego czasu podjęła decyzje o sprzedaży naszym klientom tylko i wyłącznie olejów silnikowych, przekładniowych, płynów czy specjalnych preparatów wyłącznie firmy Motul. Warto zauważyć, że oleje tej firmy cechują się stabilniejszą bazą olejową, lepszymi dodatkami w stosownej wg specyfikacji proporcji, a silniki w porównaniu z olejami z "reklam telewizyjnych" pracują na nich ciszej i są dłużej żywotne.

Kontakt Motul